Özel Fizyorad Cerrahi Tıp Merkezi

Alerji'den kurtulabilirim

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile alerjiden nasıl kurtulabilinir?
En sık görülen alerjenler polenler, toz akarları, küf mantarları, kedi-köpek tüyleri, beslenmede ana olarak kullanılan buğday, süt, yumurta vb. gıdalar, ağır metaller ve ilaçlardır.

Alerjinin yarattığı semptomlar kişiden kişiye değişir. Reaktif bronşit, geçmeyen öksürük, sık tekrarlayan enfeksiyonlar, astım, kronik sinüzit, tekrarlayan orta kulak enfeksiyonları, saman nezlesi, ciltte değişik tipte egzamalar, sivilceler vb. Bunlara ilaveten; Mora cihazlarıyla yapılan terapi doktorlarının bütünsel yaklaşım tecrübelerine göre; kronik yorgunluk, genel bağışıklık sisteminin düşük olması, sık enfeksiyonlar, spastik kolit ve benzeri bağırsak problemleri, kilo problemi, kilo verememe problemi, vücutta yaygın ödem veya sebepsiz duygu durum değişikliklerinin de alerjilerle ilişkili olabildiği yönündedir.

Klasik tıpta alerji çoğu zaman tedavi edilemez bir durumdur. Var olan tedavi yöntemleri ya ilaçlarla alerjik durumu baskı altına almak ya da yıllar suren aşı tedavileriyle alerjinin şiddetini azaltmak yönündedir. Mora cihazlarıyla yapılan terapiyi ortaya çıkaran tamamlayıcı tıp kültürü ise alerjiyi bir sonuç olarak görür ve alerjiye neden olan asıl sebebi bulup onu ortadan kaldırmaya yönelir. Mora cihazlarıyla yapılan terapi yöntemine göre alerji, vücudun üzerindeki toksik yükün artması ve sistemin bu yükü kaldıramaması ve reaktif hale geçmesi olarak algılanır. Alerjiden Kurtulma Terapilerinde, kişinin öncelikle hangi alerji yapıcı maddelere karşı alerjisi olduğu tespit edilmekte ve yapılan terapilerle alerji yapıcı maddelerin vücutta oluşturduğu yük ortadan kaldırılmaktadır. 

Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma Terapileri sırasında sadece kişinin vücudundaki alerjen madde kaynaklı yük değil, aynı zamanda ağır metal yükü ve elektromanyetik yük gibi diğer toksik yükler de temizlenir. Mora cihazlarıyla yapılan terapilerin prensibine göre her maddenin bir elektromanyetik frekans bilgisi-izi vardır. Ve alerjik hastalıklara sahip kişilerin vücutlarıyla alerjik maddeler arasında patolojik bir ilişki oluşmuştur. Aynı zamanda bu patolojik durumu vücutta sağlıksız frekans bilgisinin birikmesi olarak da tanımlayabiliriz. Bu da bağışıklık sistemi üzerinde yük oluşturur. Mora cihazlarıyla alerjiden kurtulma seanslarında yapılan işlem, kişi ile alerjik maddeler arasında oluşmuş olan patolojik ilişkinin değiştirilmesi ve çok basit ifadeyle alerjen madde frekanslarının vücut üzerinde bıraktığı izlerin silinmesi ve kişinin vücudundan uzaklaştırılmasıdır. Böylelikle kişinin vücudunda birikmiş alerjen yük temizlenmiş olur. Kişinin vücudu kalıcı bir şekilde, doğal, sağlıklı durumuna döner. Dolayısıyla kişinin alerji kaynaklı şikâyetleri ortadan kalkar veya çok azalır. Alerjiden Kurtulma seanslarının sonunda kişinin sadece alerjen maddelerle olan patolojik ilişkisi değişmez aynı zamanda vücudun pek çok alanda kendisini toparlaması ve daha sağlıklı olması sağlanır. Mora cihazlarıyla yapılan terapi frekans silme seanslarıyla birlikte yapılan Mora Renk ve S. Tuning vücudu sağlıklı frekans bilgisiyle güçlendirme terapileri de, kişinin bu süreci hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamasına yardımcı olur

Mora cihazlarıyla yapılan alerjiden kurtulma seanslarında neler olur?
Hasta değerlendirilmeye tabi tutulduktan sonra minimum kaç seans yapılması, seans aralıklarının sıklığı, terapiye yönelik yapması gerekenler vs. konularında Mora cihazı kullanıcısı uzman doktor tarafından bilgilendirilir. 

Kişi, Mora cihazlarıyla yapılan terapi uygulaması için özel odaya alınır. Rahat bir koltukta oturur, vücudunun farklı yerlerine Mora cihazının elektrotları yerleştirilir. MORA cihazına silinecek frekans örnekleri ve kişiden alınan vücut sıvıları konur. Uygulanacak programlara göre seans süresi 30 ile 60 dakika arasında değişir. Kişi terapi sırasında genellikle rahatlama ve sakinleşme hisseder. 

Seans bitiminde kişiye terapinin devamını sağlamak üzere göbek deliğinin üç parmak altına frekans taşıma özelliğine sahip, özel alaşımdan hazırlanmış Mora Çipi takılır ve terapi frekanslarını barındıran homeopatik sıvı verilir. 

Mora cihazlarıyla yapılan terapinin süresi minimum 6 seanstır. Seans sayısı, alerjinin kişide oluşturduğu kronik yapıya bağlı olarak 20 seansa kadar çıkabilir. Terapinin ne sıklıkta yapılacağı Mora cihazı kullanıcısı doktor tarafından belirlenmekle birlikte yaklaşık haftada birdir. Terapi sırasında herhangi bir diyet programına kişinin tabi tutulup tutulmayacağı konusunda da kişi mutlaka bilgilendirilmektedir.

Mora cihazlarıyla yapılan alerjiden kurtulma terapileri sonrasında neler olur?
Devam eden seanslarda görülen etki, tüm semptomların hafiflemesinden, kişinin varsa ilaç kullanımının azalmasına veya tamamen ilaç kullanmaksızın alerjinin tam ve kalıcı olarak ortadan kalkmasına kadar değişebilen bir etki skalasındadır. Kişi hafiflediğini ve daha enerjetik olduğunu hisseder. 

Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma terapilerinin sonunda kişinin sadece alerjen maddelerle olan patolojik ilişkisi düzelir ve vücudun pek çok alanda kendisini toparlaması ve daha sağlıklı olması sağlanır. 

Genel olarak çocuklardaki alerji problemlerinde Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma terapileri hem çok etkilidir hem de daha kısa sürede sonuç alınır. İlerleyen yaşlarda kişinin vücudundaki toksik yük daha fazla olduğundan terapi süreci daha uzundur. Yine de Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma Seansları, alerjilerin hafiflemesini ve ilaç kullanımının azalmasını, semptomların kişinin hayat kalitesini etkilemeyecek şekilde çok hafiflemesini sağlayabilir veya alerjinin kalıcı ve tam olarak ortadan kalkmasını başarabilir.

Bizi Arayın
Yol Tarifi
X
Bize yazın, çevrimiçiyiz!
WhasApp Destek Hattı