Fizyorad

Devam eden seanslarda görülen etki, tüm semptomların hafiflemesinden, kişinin varsa ilaç kullanımının azalmasına veya tamamen ilaç kullanmaksızın alerjinin tam ve kalıcı olarak ortadan kalkmasına kadar değişebilen bir etki skalasındadır. Kişi hafiflediğini ve daha enerjetik olduğunu hisseder. 

Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma terapilerinin sonunda kişinin sadece alerjen maddelerle olan patolojik ilişkisi düzelir ve vücudun pek çok alanda kendisini toparlaması ve daha sağlıklı olması sağlanır. 

Genel olarak çocuklardaki alerji problemlerinde Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma terapileri hem çok etkilidir hem de daha kısa sürede sonuç alınır. İlerleyen yaşlarda kişinin vücudundaki toksik yük daha fazla olduğundan terapi süreci daha uzundur. Yine de Mora cihazlarıyla yapılan Alerjiden Kurtulma Seansları, alerjilerin hafiflemesini ve ilaç kullanımının azalmasını, semptomların kişinin hayat kalitesini etkilemeyecek şekilde çok hafiflemesini sağlayabilir veya alerjinin kalıcı ve tam olarak ortadan kalkmasını başarabilir.