Biorezonans Tedavileri

Ürün Kategorileri

Özel Fizyorad Cerrahi Tıp Merkezi

Biorezonans Tedavileri

Frekansı aynı olan iki maddenin birbirini seçmesi ve etkileşime geçmesine rezonans denir. Bu etkileşimin biyolojik sistemlerde gerçekleşmesine biorezonans denmektedir. Biorezonans tedavisi, maddenin çevresindeki elektromanyetik frekansın tedavi amacıyla kullanılması olarak tarif edilebilir.

Doğadaki her maddenin kendine özgü elektromanyetik frekansı olduğu gösterilmiştir. Vücudumuzda her hücre ve organın da kendine özgü bir frekansı vardır. Biorezonans cihazı ile tanı amaçlı bu frekansların sayısal ölçümü yapılarak hücre ve organlardaki enerji bozulmaları ve patolojik süreçler tespit edilebilir. Ayrıca organizmaya zarar veren alerjenler, ağır metal yükleri, çevresel toksinler ve elektromanyetik dalga maruziyeti tespit edilebilir. Vitamin, eser element, elektrolit ve aminoasit eksiklikleri bu testle tespit edilebilir. Gıda intoleransı belirlenebilir. Yine bağışıklık sisteminde bozukluğa yol açan bir patojen veya vitamin, mineral eksikliği belirlenebilir.

Vücudumuza giren patojen ve alerjenlerin yaydığı elektromanyetik frekanslar hücreler arası sağlıklı iletişimi bozarak hastalıklara neden olabilir. Biorezonans bu patojenlerin dokuya yaydığı frekansın vücuda verdiği zararın etkisizleştirmesi prensibine göre çalışır.

Biorezonans tedavisi, vücudun problemli bölgesinden elde edilen elektromanyetik bilginin filtrelenmesi, ayna görüntüsünün oluşturulması yani frekansın tersine çevrilmesi ve daha sonra bu değiştirilmiş frekansın vücuda verilmesidir.

Tedavi yaklaşık bir, bir buçuk saat sürer. Tedavide herhangi bir kimyasal ilaç ve madde kullanılmaz. Bu nedenle hiçbir yan etkisi yoktur. Hasta tedavi sırasında ağrı acı hissetmez. Tüm yaş gruplarına bu tedavi uygulanabilir.

Biorezonas tedavisi ağrı, alerji, kilo, bağımlılık tedavileri ve duygu durum bozuklukları başta olmak üzere birçok hastalıkta kullanılabilir. Ağrı tedavisinde ağrıyı oluşturan mekanizma ortadan kaldırılarak ya da ağrıya neden olan toksik maddeler vücuttan uzaklaştırılarak ağrı tedavisinde başarılı sonuçlar alınabilir.

Alerji tedavisinde, alerjiye neden olan maddenin frekansı silinerek bağışıklık sisteminin bu alerjene karşı reaksiyon oluşturması önlenir. Bu şekilde alerjik hastalıklarda başarıyla kullanılabilir.

Bağımlılığa neden olan sigara gibi toksik maddelerin frekansı nötralize edilerek bağışıklık sistemindeki bağımlılık yapan bilgi silinir. Kişinin bağışıklık sisteminin tekrar maddeyi tanıması engellenir.

Ayrıca renk tedavileri ile vücuttaki sağlıklı frekans bilgileri artırılabilir. Bach çiçekleri gibi homeopatik frekanslar verilerek kişinin duygu durumunda düzelme sağlanabilir.

Biorezonans Nedir?

Frekansı aynı olan iki maddenin birbirini seçmesi ve etkileşime geçmesine Biorezonans denir. Bu etkileşimin biyolojik sistemlerde gerçekleşmesine biorezonans denmektedir. Biorezonans tedavisi maddenin çevresinde oluşan elketromanyetik frekansın tedavi amacıyla kullanılması olarak tarif edilebilir.

Biorezonans İle Sigara Bırakma

Biorezonans tedavisi ile sigara bırakma tedavisinin birinci şartı kişinin sigara bırakmaya karar vermesidir. Çünkü biorezonans Tedavsi ile psikolojik bağımlılık tedavi edilemez.
Kişi sigara bıramaya karar verirse tedaviye alınabilir.
Tedavi bağımlılık yapan toksik maddenin frekansı nötralize edilerek bağışıklık sisteminde bağımlılık yapan bilgi silinir.Kişinin bağışıklık sisteminde madde tekrar tanıtılır.Yani nasıl bağımlı olmayan bir kişi toksik maddeye maruz kaldığındarahatsızlık duyuyorsa, bağımlı kişide tedavi sonrası bu maddelere maruz kaldığında rahatsızlık duymaya başlar. Yani fiziksel bağımlılık ortadan kalkar.
Genellikle 3 gün arayla 2 seans yeterli olmaktadır.

Biorezonans İle Zayıflama

Biorezonans tedavine başlarken öncelikle kişinin yaşam şekli ve beslene alışkanlıkları incelenir.Kilo için tek başına diyet ve spor yeterli olmayabilir.Örneğin insilün direnci, candida mantarı, troit yetmezliği, besin alerjisi gibi rahatsızlıklar tedavi edilmelidir. Kişinin metobolizması yavaş olabilir. Biorezonans tedavisi ile metabolizmayı hızlandırıcı bir tedavi uygulanır. Ayrıca tedavi olarak iştah azaltıcı terapiler uygulanır. Tedavinin egzersizle destelenmesi istenir.
Tedavi şok tedavisi değildir. Doğal bir tedavidir. Ayda 10 kilo verdirme gibi bir garantisi yoktur. Kişiden kişiye değişebilir.Önemli olan hızlı değil sağlıklı kilo vermesidir.
Biorezonans tedavisi ile kilo verme tedavileri gıda bağımlılıklarını ortadan kaldırmaktadır.Hastalar zararlı gıdaları yasak olduğu için değil,canı istemediği için yemezler.

Biorezonansın Yan Etkileri

Biorezonansın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. 

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Mora Terapi (Biorezonans) Nedir?
  SORU- MORA TERAPİ (Biorezonans) nedir?
  Vücudumuzdaki tüm doku, organ, hücrelerin kendiliğinden doğal olarak yaydığı bir frekans var
  Detaylı Bilgi
 • Mora Terapi (Biorezonans) İle Sigara Bırakma
  Koronavirüs sigara içenleri daha çok etkiliyor…

  Özellikle sigara ve içen kişilerde Covid-19’un riskinin da
  Detaylı Bilgi
 • Mora Terapi (Biorezonans) Alerji Tedavisi
  Mora Terapi (Biorezonans) ile check up nasıl yapılır?
  ABD, Almanya, Rusya ve Japonya’daki laboratuvarlar tarafından yapılan son araştırmalar
  Detaylı Bilgi
 • Mora Terapi (Biorezonans) İle Kilo Verme
  Koronavirüs kilo sorunu olan insanları daha fazla mı etkiliyor?

  Hollanda ve Belçika'da koronovirüs nedeniyle hastanel
  Detaylı Bilgi
 • Mora Terapi (Biorezonans) Check Up
  Mora Terapi (Biorezonans) ile check up nasıl yapılır?
  ABD, Almanya, Rusya ve Japonya’daki laboratuvarlar tarafından yapılan son araştırmalar
  Detaylı Bilgi
 • Mora Terapi (Biorezonans) Ağrı Tedavisi
  Vücuttan alınan frekanslarla tedavi: Mora Terapi (Biorezonans)
  Yaptığımız meslek, stres ve daha birçok neden kronik ağrıları günlük r
  Detaylı Bilgi
 • Mora Terapi (Biorezonans) Stres Tedavisi
  Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkıp yayılan koronovirüse Türkiye'de de rastlanmasının ardından toplumda panik oluştu. İnsanlar toplu taşıma
  Detaylı Bilgi
 • Mora Terapi (Biorezonans) İle Alkol Bırakma
  Biorezonans ile alkol bırakma terapileri nasıl yapılır? Kaç seans gerekir?

  Alkolü bırakmak için yapılan uygulamalarda k
  Detaylı Bilgi
 • Mora Terapi (Biorezonans) ile Bağışıklık Güçlendirme
  SAVUNMA SİSTEMİMİZ; BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ

  Hastalıklara karşı savunma sistemiyle donatılan insan vücudu, kendi kendini iyileştirme gü
  Detaylı Bilgi
 • Mora Terapi (Biorezonans) Gıda İntolerans Testi
  Gıda intoleransı (gıda duyarlılığı), kişilerin vücutlarının, tükettikleri besinlere karşı farkında olmadan duyarlılık göstermesidir. Bu bakımdan duyar
  Detaylı Bilgi
 • Bizi Arayın
  Yol Tarifi