Mora Terapi (Biorezonans) Ağrı Tedavisi

Ürün Kategorileri

Özel Fizyorad Cerrahi Tıp Merkezi

Mora Terapi (Biorezonans) Ağrı Tedavisi

Vücuttan alınan frekanslarla tedavi: Mora Terapi (Biorezonans)
Yaptığımız meslek, stres ve daha birçok neden kronik ağrıları günlük rutinlerimizin arasına ekledi.


Söz konusu bu ağrılardan kurtulmak için ya ağrıyı sadece baskılayan, sebebini ortadan kaldırmayan ağrı kesici ilaçları içiyoruz ya da çaresizce ağrının esiri oluyoruz. Oysa insan vücudunun işleyişiyle tüm sorunların kaynağı inip onlardan kurtulmak mümkün.

Temeli vücuttaki normal olmayan işleyişi , normal ve sağlıklı haline getirmek olan Mora Terapi (Biorezonans), ağrıya neden olan sorunu ortadan kaldırmaya yönelik adımlar atıyor. vücuttan alınan frekanslarla tedavi sürecini tamamlayan Mora Terapi (Biorezonans) ağrı terapisi, kas iskelet sistemi ağrıları, osteoporoz ağrıları, romatizma ağrıları, sırt, bel ve boyun ağrıları, yaşlılığa bağlı ağrılar, geçirilmiş ameliyatlara bağlı ağrılar ve fibromiyaljiler gibi ağrılarda kullanılıyor.

YAKLAŞIK %2 ORANINDA GÖRÜLEN, GÜNÜMÜZDE ‘TAMAMEN TEDAVİ EDİLEMEYEN HASTALIK GRUBUNDA’ OLAN FİBROMİYALJİNİN BİOREZONANS TEST VE TEDAVİ SİSTEMATİĞİ İLE OLDUKÇA BÜYÜK BİR ORANDA TEDAVİ ŞANSI VARDIR.”

Tamamlayıcı tıp yöntemi olan Mora Terapi (Biorezonans), kanser veya benzeri ağır sağlık sorunlarında bünyenin desteklenmesi ve vücudun kendinin iyileştirme potansiyelinin harekete geçmesini sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır.
Mora Terapi (Biorezonans) ağrı tedavisi, vücudun kendi salınımlarını kullanarak, ağrı tedavisinden ruhsal problemlere kadar geniş bir zeminde sağlık sorunlarına çözüm üretmektedir.

Yan etkisi olmayan yani kişinin şikayetçi olduğu sorunu ortadan kaldırırken başka bir soruna yol açmayan terapi öncesi bol bol su içmek gerekiyor. Minimum 6 seansta sonuç veren Mora Terapi (Biorezonans) kronik ağrı tedavisinde doktor eğer ihtiyaç duyarsa 1 yıl içinde 2 destek seans da ücretsiz olarak verebilir.

AĞRI DOKUNUN ENERJİ AKIŞI İÇİN ATTIĞI ÇIĞLIKTIR. BİOREZONANS CİHAZI İSE BU ÇIĞLIĞI DUYMAKTA VE BLOKE EDİLMİŞ ENERJİYİ TEKRAR HAREKETE GEÇİRMEKTEDİR.”
-DR. VOLL


Mora Terapi (Biorezonans) hangi  hastalıklarda çok daha  etkili?

Alerjik
Egzama
Kontakt Dermatit
Alerjik Cilt Lezyonları
Ürtiker
Alerjik Astım
Alerjik Bronşit
Saman Nezlesi
Alerjik Konjuktivit

Ağrı
 Ağrılı Eklem Hastalıkları (kireçlenmeler)
Ağrılı Omurga Problemleri (bel-boyun fıtığı, kireçlenmeler)
Spor Yaralanmaları
Ağrılı Romatizmal Hastalıklar
Baş Ağrıları ve Özellikle Migren
Ameliyatlar sonrasında geçmeyen ağrı durumları
Sebebi tam olarak anlaşılamayan ağrı durumları
Ağrılı Adet Dönemleri

Bağışıklığın Güçlendirilmesi
Geçirilemeyen Sistitler
Geçirilemeyen veya tekrar eden enfeksiyonlar
Bağışıklığın düşmüş olduğu durumlar
 

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın
Yol Tarifi
X
Bize yazın, çevrimiçiyiz!
WhasApp Destek Hattı