Mora Terapi (Biorezonans) Gıda İntolerans Testi

Ürün Kategorileri

Özel Fizyorad Cerrahi Tıp Merkezi

Mora Terapi (Biorezonans) Gıda İntolerans Testi

Gıda intoleransı (gıda duyarlılığı), kişilerin vücutlarının, tükettikleri besinlere karşı farkında olmadan duyarlılık göstermesidir. Bu bakımdan duyarlılık, alerji ile karıştırılmamalıdır. Gıda alerjileri daha hızlı gelişirler, dolayısıyla kişiler bunu rahatça farkedebilirler. Ancak gıda intoleransı daha yavaş geliştiğinden kişilerin tükettikleri hangi besine karşı duyarlılıklarının olduğunu anlamaları güçleşir.

Sağlıklı olduğunu düşünerek tükettiğimiz birçok gıda, vücudumuz tarafından sindirilemiyor. Sindirim işleminin yapılmaması sonucunda birçok rahatsızlık ve kilo problemi yaşıyor olabilirsiniz. Gıda intoleransı (Gıda Duyarlılığı) kişiseldir ve her insanda farklılık gösterir.

Gıda intoleransı, genelde hayatı tehdit edici olmayan, ancak birçok uzun süreli hastalığa sebep olan biyolojik reaksiyonlardan oluşur. Gıda alerjisinden farklı olarak IgE (İmmünglobulin E) antikorları değil igG antikorları üretilir. Gıda intoleransı gıda alerjisinden çok daha yaygındır ve dünya nüfusunun yarıdan fazlasını etkiler.

Gıda İntoleransı (Besin İntoleransı) belirtilerinden bazıları;

Bir gıdayı yediğinizde o gıda sizde burunda ve gözde akıntı, kaşıntılı döküntüler, kızarma gibi alerjik sorunlar yaratmıyor ama başınızı ağrıtıyor, ödeme, şişmeye sebep oluyor su tutulmasına, veya sizi yorgun, bitkin düşürüyor olabilir. (örneğin inek sütü, patates, buğday ürünleri vb.) Besin intoleransının başka işaretleri de var. Mesela bazı gıdalar eklemlerde ağrı, kaslarda güçsüzlük, uyku kalitesinde düşme, ciltte kuruma, pullanma, bağırsak alışkanlıklarında değişme, gaz, ishal, şişkinlik de yapabiliyor. Zayıflamak isteyen bir kişi için önemli olan elbette zayıflamaktır ancak zayıflamanın yanı sıra istediği kiloda kalmak daha büyük önem arz eder. Hayat boyu, lezzetsiz bir yaşam sürüp, yediklerine sürekli dikkat etmektense, biorezonans terapi ile gıda intoleransı tespit etme ve tedavi etme yöntemi kulağa nasıl geliyor? Kilo almanızda büyük etkisi bulunan karbonhidratlar ve varsa diğer gıda bağımlılıklarını ortadan kaldırma yöntemi olan biorezonans sayesinde kolayca zayıflayabilir ve ideal kilonuzda fazla çaba sarf etmeden kalabilirsiniz.

Bioanaliz Gıda intoleransı (Gıda Duyarlılığı) Testi;
Biorezonans makinesi ile yapılan yeni jenerasyon bir gıda intolerans (gıda duyarlılığı) testidir. Biorezonans yöntemi çalışma felsefesini kuantum fiziğinden alan ve frekans temelli çalışan tamamen bilimsel bir yöntemdir.

Bioanaliz ile hangi gıda veya gıdalara karşı intoleransınız olduğunu hemen öğrenebileceksiniz. Bioanaliz makinesi vücudunuzun hangi besinlere karşı intoleransı olduğunu tespit eder.

Bioanaliz gıda duyarlılığı testinin avantajları;
Kan vermeye gerek yok.
Klasik testlerde olduğu gibi deri yoluyla vücuda alerjen maddeler verilmez.
Sonuçların çıkması için günlerce, haftalarca beklemeye gerek yok.
Sonuçların doğruluk oranı %92’dir.
Ekonomiktir.

Gıda intoleransının sebep olabileceği rahatsızlıklardan bazıları aşağıdadır.
ŞişmanlıkKilo verememeMigren
AkneBilinmeyen ödemGaz
Kronik yorgunlukKabızlıkCilt problemleri
AstımRomatizmal hastalıklarİshal
Mide kramplarıDepresyonUyku bozuklukları
Baş ağrısıSolunum yolu hastalıklarıKronik Farenjit
Sürekli nezle olmaAğızda yaralarEpigastrik Ağrılar
Crohn hastalığıİrritabl BağırsakSık gribe yakalanma
ŞişkinlikKronik burun akıntısıSedef
EgzamaÜrtiker

Biorezonans terapileri ile gıda intolarınsından kurtulmak mümkün.
Biorezonans terapileri size yağ ve kilo olarak dönen gıdalardan kurtulmanızı sağlar. Örneğin, aşırı derecede çikolata tüketiyor ve bu yüzden kilo vermekte zorlanıyorsanız, bu bağımlılığınız terapi ile azaltılabilir. Bir süre sonra aslında bağımlısı olduğunuz gıdadan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Yani vücudunuz, eskisine nazaran, kilo almanızı sağlayan maddelere daha az ihtiyaç duymaya başlıyor.

Zayıflama aşamasında kendinizi daha iyi hissedeceğiniz biorezonans, bir enerji tıbbı yöntemidir. Severek yediğiniz ama sonrasında hızla kilo almanızı sağlayan gıdalardan bu yöntem ile kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Metabolizmadaki bağımlılığı elektromanyetik frekanslarla silen, yeme isteğini azaltan ve insülin direncini azaltan biorezonans ile sağlıklı şekilde kilo verebilirsiniz.

Kilo vermek isteyen kişilerin metabolizmasını dengeleyen biorezonans terapileri sonrasında, ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratlar, vücut tarafından daha az istenmeye başlıyor ve eskisine nazaran daha az tüketildiğinde tatmin duygusu oluşturuyor. 

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın
Yol Tarifi
X
Bize yazın, çevrimiçiyiz!
WhasApp Destek Hattı