Denizli Genel Cerrahi

Ürün Kategorileri

Özel Fizyorad Cerrahi Tıp Merkezi

Denizli Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

Genel Cerrahi tıbbın önemli ve geniş kapsamlı alanlarından biridir. İlgi alanına giren organların ve bunların hastalıkları ve tedavilerinin çeşitliliği ve bu alanlarda süratle gelişen teknoloji, cerrahi teknik uygulamalar ve hızla biriken yeni bilgilerin eksiksiz olarak takip edilmesini gerektirmektedir.
Fizyorad Cerrahi tıp merkezinde Genel Cerrahi polikliniğinde; tanı ve tedaviye yönelik her türlü girişim yapılabilmektedir. Özellikle hastanın tedavi süresini kısaltan girişimler başarı ile uygulanmaktadır. Laparoskopik cihazlar ameliyat süresinin kısalmasına olanak sağlamakta ve sunduğu avantajlar ile hasta kısa sürede normal yaşantısına dönebilmektedir.
Lazer ile hemoroid tedavisi Endoskopik ve laparoskopik yöntemlerle cerrahide Genel Cerrahi branşı kapsamında bulunan tüm karın hastalıkları (mide, barsak, karaciğer, dalak, safra kesesi, apandisit), fıtıklar, tiroid (guatr), meme, anal hastalıklar (hemoroid, fistül, fissur) operasyonları yapılmaktadır. Hastayı aynı gün evine gönderebilecek, günübirlik cerrahi tekniklerinin yanı sıra, cerrahi yoğun bakım desteği ile riski yüksek hastalara müdahale etme imkanı mevcuttur.

Genel Cerrahi Bölümü’nün tanı ve tedavi alanları;

Meme cerrahisi,
Fıtık cerrahisi,
Pilonidal sinüs (Kıl dönmesi),
Hemoroidler,
Perianal fistül
Perianal fissür
Perianal abse
Mide,
Bağırsak hastalıkları,
Anal bölge cerrahisi,
Karaciğer ve safra yolları,
Pankreas ve dalak,
Endokrin sistem cerrahisi (Tiroid ve sürrenal bezler),
Diyaliz için A-V fistül veya şant.
 

Bizi Arayın
Yol Tarifi
X
Bize yazın, çevrimiçiyiz!
WhasApp Destek Hattı