Fizyorad

Hemen Formu Doldurun Sizi Arayalım

Fizyorad Yanınızda

Fizyorad e-Doktor

Uzman Hekimlerimiz ile Canlı ve Görüntülü Görüşme

Sağlık problemleriniz için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda,
Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde en önemli önceliğimiz, hastalarımızın sağlığı ve güvenliğidir.

Fizyorad olarak Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği rehberler doğrultusunda aldığımız tedbirler ile poliklinik ve rehabilitasyon hizmetlerimiz, tanı ve tedavi süreçlerimizi güvenli bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz. WhatsApp ya da Facetime uygulamaları üzerinden hastanemize tanımlı akıllı telefonlardan doktorlarımız ile online görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp ya da Facetime uygulamaları üzerinden hastanemize tanımlı akıllı telefonlardan doktorlarımız ile online görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

1.Online Doktor Başvuru Ve Randevu

Fizyorad e-Doktor hizmetini nasıl alabilirsiniz?

Başvuru:
- Fizyorad Web Sitesi (www.fizyorad.com.) veya Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden talep ettiğiniz hizmete dair form bırakabilirsiniz ve en kısa sürede aranırsınız, veya 0533 165 05 92 no’lu telefon üzerinden Merkezimizi direkt olarak siz de arayabilirsiniz

Randevu;
-  Merkezi Yetkilimiz ile görüşerek herhangi bir doktorumuzla dilerseniz aynı gün içerisinde canlı ve görüntülü görüşmenizi organize edip randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

2.Online Doktor Görüşme

Görüntülü Görüşme;

Online doktor görüşmeniz öncesinde randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefonu numaranızdan Hasta Danışmanlarımız sizi arayarak bilgilerinizi teyit eder ve kayıt işlemlerinizi tamamlar. Bu sırada online doktorunuza iletmek istediğiniz raporlarınızı da paylaşabilirsiniz.

Randevu saatinizden 10 dk öncesinde geçmiş tahlil sonuçlarınız ile birlikte uygun bir yerde online doktor görüşmesi için hazır bulunmanızı rica ederiz.

- Randevu saatinizde telefonunuzdaki WhatsApp veya Facebook Messenger uygulamaları üzerinden sizi arayarak görüntülü görüşme hizmetini başlatacağız.

- Görüntülü görüşme bilgilerinizin tamamı tıbbı kayıt olarak sistemimizde kaydedilecektir.

Doktorunuz online görüntülü görüşmeniz kapsamında, gerekli sağlık sorunlarınıza ilişkin ya da kronik hastalıklarınıza yönelik devamlı kullanılan ilaçlarınızın idame ettirilmesi amaçlarıyla ilgili şikayetlerinize yönelik ilaç önerisinde bulunabilir.

Online Doktor Görüşme Sonrası

Fiziksel Muayene ve Tetkik İhtiyacınız için;
- Tetkik ihtiyaçlarınızı merkezimizde sizlere uygun olan saatler için organize edebiliriz. Özel sağlık sigortanız varsa provizyon işlemleriniz tarafımızca alınacaktır.
- - Yapılan görüntülü görüşme yasal ve deontolojik kurallara bağlı olarak gerçekleştirilecek olup, doktorunuzun ihtiyaç görmesi halinde fiziksel muayeneye davet edilebilirsiniz

ŞİMDİ DANIŞIN
+90 (533) 165 05 92

En kaliteli hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.