Özel Fizyorad Fizik Tedavi Tıp Merkezi
  • Telefon : +90 258 264 03 04
  • E-Mail : info@fizyorad.com
Özel Fizyorad Fizik Tedavi Tıp Merkezi
ANLAŞMALIYIZ...

Özel Fizyorad Fizik Tedavi Tıp Merkezi

Kilolar'dan kurtulabilirim

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile kilolardan nasıl kurtulabilinir?
Mora cihazlarıyla yapılan terapi karbonhidrat grubu gıdalar üzerinden kullanıldığında, kişinin iştahı azalmakta ve böylelikle daha az yiyerek daha kolay doyabilmektedir. Kilolardan Kurtulma programında, kişinin beyaz un, şeker, nişasta, çikolata gibi kilo aldırıcı gıdaları tüketme miktarının kolaylıkla azaltılması ve bu gıdalara olan düşkünlüğünün giderilmesi sağlanır. Aynı zamanda kişiye önerilen kolay bir diyet programıyla da yeme alışkanlıklarının düzene girmesi ve daha sağlıklı yeme alışkanlığı geliştirmesi desteklenir. Böylelikle kilo verme çok kolaylıkla gerçekleşir. 

Mora cihazlarıyla yapılan terapinin kilo verme konusundaki başarısı sadece karbonhidrat vb. kilo yapıcı ve sağlıksız gıdalara karşı düşkünlüğü gidermesinden dolayı değildir. Bu terapinin yarattığı “enerjetik nötrlenme” durumu, vücudun kendisini birçok alanda toparlamasını ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Mora cihazlarıyla yapılan işlemlerin metabolizma üzerindeki dengeleyici etkisi ile kişi çok daha kolay şekilde kilo verir. Mora cihazlarıyla yapılan frekans silme terapilerine ek olarak yapılan Mora Renk, Mora Bach Çiçekleri ve S. Tuning destek terapileri de kişinin duygu durumunun güçlendirilmesine ve kendisini duygusal olarak çok daha iyi hissetmesini sağlar.

Mora cihazlarıyla yapılan kilolardan kurtulma seansında neler olur?
Mora Terapisti, kişiden aldığı bilgilerin ışığında uygulanacak terapi konusunda bilgi verir. Kişi, Mora cihazlarıyla yapılacak terapi uygulaması için özel odaya alınır. 

Kilo verme terapilerinde Mora cihazlarıyla yapılan frekans silme işlemi öncelikle “kötü” karbonhidratlar üzerinden yapılır. Yani Mora cihazına silinecek frekans örneği olarak beyaz un, nişasta, şeker, çikolata ve benzeri gıdalar konulur. Kişi rahat bir koltukta oturur, vücudunun farklı yerlerine Mora cihazının elektrotları konulur. Seans bir saat civarı sürer. Mora cihazlarıyla yapılan seans sonunda kişi çok rahatlamış, sakinleşmiş ve dinginleşmiş hisseder. Seans bitiminde kişiye terapinin devamını sağlamak üzere göbek deliğinin üç parmak altına frekans taşıma özelliğine sahip, özel alaşımdan hazırlanmış Mora Çipi takılır ve terapi frekanslarını barındıran homeopatik sıvı verilir. 

Bu terapi 4 gün içinde tekrar edilir. Böylelikle kişi iştahını, uzun süreli olacak şekilde, 4 gün ara ile yapılan ilk iki seansta kontrol edebilir hale gelir. 

İştahın uzun süreli (hatta kalıcı) olarak azaltılabilmesi için Mora cihazlarıyla yapılan terapinin kişinin özelliklerine uygun şekilde kullanılması çok önemlidir. İştah çoğu zaman psikolojik durumla bire bir bağlantılıdır ve kişinin ruhsal özelliklerine göre Mora cihazlarıyla yapılan Bach Çiçekleri ya da Mora Renk terapileri veya S. Tuning terapisi gibi diğer terapi destekleriyle kilo verme seansları desteklenir. Özellikle ruhsal, psikolojik sıkıntılarla ilişkili olan kilo alma durumlarında S. Tuning terapi sisteminin Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile birlikte kullanılması etkinliğini belirgin olarak arttırır.

Mora cihazlarıyla yapılan kilolardan kurtulma terapisi sonrasında neler olur?
Mora cihazlarıyla yapılan terapinin ilk seansının hemen ardından kişi, yediklerinin çok çaba harcamadan azaldığını ve terapinin iştahını ve yeme ihtiyacını belirgin olarak azalttığını fark eder. Ancak asıl terapi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkar. Seansların sonunda, kişi, Mora cihazlarıyla yapılan terapinin sonrasında artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları eskisi gibi aramadığını, yeme ihtiyacının ortadan kalktığını belirgin bir biçimde fark eder. Bu gıdaları yediğinde de eskiye oranla çok daha az miktarının yeterli geldiğini ve hiç zorlanmadan yemeyi kesebildiğini fark eder. Bir anlamda diyet yapıyor hissi olmadan yediklerinin kendiliğinden azaldığına şahit olur. 

Ayrıca, doktorlarımız, Mora cihazlarıyla yapılan kilolardan kurtulma terapisi alan hastaların, terapiden bir iki hafta sonra, birbiriyle bağlantısız gibi görülen birçok sağlık probleminin azaldığını ya da ortadan kalktığını söylemektedirler. Kişilerin, şeker düşmelerinin azalması, migren ataklarının azalması, varsa menopoz şikayetlerinin azalması ve uykuların düzelme eğilimine girmesi Mora cihazlarıyla yapılan terapi sonrasında sık karşılaşılan diğer olumlu yan etkilerden bazılarıdır. Terapinin ikinci haftasından itibaren kişiler kendilerini hafiflemiş hissettiklerini, uykularının düzeldiğini, varsa vücut ağrılarının azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiklerini söylemektedirler. 

Mora cihazlarıyla yapılan terapinin bu uygulama kısmı, kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü kendisine zararlı gıda için de kullanılabilir. Tuz, kahve, çay, alkol, tatlılar, çikolatalar, kola, şarküteri ürünleri vb. her türlü sağlıksız gıda üzerinden Mora cihazlarıyla frekans silme uygulaması yapılabilir. Mora cihazlarıyla yapılan gıda silme işlemi sonrasında kişi bu gıdalara karşı eskisi gibi istek duymadığını, bu gıdaları tüketse bile miktarı kolayca sınırlayabildiğini, kendini bu konuda hiç zorlanmadan kolaylıkla durdurabildiğini hisseder.