Meme Dikleştirme

Ürün Kategorileri

Özel Fizyorad Cerrahi Tıp Merkezi

Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme Nedir?

Göğüslerde meydana gelen deformeyi ortadan kaldırmak için seçilen estetik cerrahi işlemleri içerisinde meme dikleştirme operasyonu yer alıyor.
lanında uzman doktorlar tarafından uygulanan göğüs dikleştirme ameliyatı sayesinde göğüslerde meydana gelen sarkma, gevşeme ve bollaşma durumlarından kurtulmak da mümkündür. Oldukça profesyonel bir şekilde hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilen bir işlemdir.
18 yaşını dolduran ve ihtiyaç duyan herkes bu işlemi rahatlıkla yaptırabilir. Memelerde, yaş ilerledikçe, aşırı kilo alıp vermelere bağlı, yer çekiminin etkisiyle ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişimler meydana gelebilir.
Bu değişimler hem sağlık açısından hem estetik açıdan kişiye zorlu zamanlar yaşatabilir. Sizler de bu tür durumlarla karşılaştığınızda uzman doktor ile görüşme sağlayarak bir an önce bu kötü görünümden kurtulabilirsiniz.
Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Estetik cerrahi alanında uzman olan doktorlar tarafından yapılan meme dikleştirme, memelerdeki sarkan bölümlerden cilt dokusuyla beraber fazla ise yağ ve meme dokularının alınması veya şekillendirmesi ile yapılır.
Göğüslerde birçok faktöre dayalı olarak yağlanma meydana gelir ve bu yağlanma hem ilerleyen yaş hem de yer çekimi etkisi ile memelerin aşağıya doğru sarkmasına, deri bollaşmasına ve gevşekliğe neden olur.
Özellikle kilo alıp vermelere bağlı meme içlerinde boşalma ve cilt fazlalıkları ortaya çıkmaktadır. Bu görünüm ise hem kadınlarda hem de erkeklerde can sıkan bir durum haline gelir.
Bundan kurtulmak için yapılan operasyonda, göğüslerde yeterli meme dokusu mevcutsa silikon protez kullanmadan dikleştirme ameliyatı yapılır. İçleri boşalmış ve yetersiz meme dokusu olan kadınlarda ise dikleştirmeyle beraber silikon meme protezleri de kullanılmalıdır.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

18 yaşını doldurduktan sonra göğüslerinde sarkma ve deforme meydana gelen herkes göğüs dikleştirme operasyonu olabilir.

 

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın
Yol Tarifi
X
Bize yazın, çevrimiçiyiz!
WhasApp Destek Hattı