Özel Fizyorad Fizik Tedavi Tıp Merkezi
  • Telefon : +90 258 264 03 04
  • E-Mail : info@fizyorad.com
Özel Fizyorad Fizik Tedavi Tıp Merkezi
ANLAŞMALIYIZ...

Mora Terapi (Biorezonans) İle Sigara Bırakma

Ürün Kategorileri

Özel Fizyorad Fizik Tedavi Tıp Merkezi

Mora Terapi (Biorezonans) İle Sigara Bırakma

Koronavirüs sigara içenleri daha çok etkiliyor…

Özellikle sigara ve içen kişilerde Covid-19’un riskinin daha büyük olduğunu biliyoruz. Çünkü sigara zaten bağışıklığımızı düşüren bir ajan. Aynı zamanda akciğerde mukus sıvısı üreten ve enfeksiyona zemini daha çok artıran bir madde. Diğer yandan sigara içerken elini sürekli ağza götürme herhangi bir el temasında bulunduğu mikrobu ağzına götürme riski de çok büyük. Bu dönemde özellikle sigarayı bırakmak olmazsa olmazdır. Lütfen sigarayı bırakın.

Sigarayı Bırakmak Sandığınız Kadar Zor Değil!
Sigaranın zararlarını anlatmaya gerek yok; zaten biliyorsunuz.

 
Sigara bırakmanın yollarını anlatmaya gerek var; çünkü bugüne kadar Mora Terapi (Biorezonans) duymamış olabilirsiniz…
Evet, birçok kere denemiş, başaramamış olsanız da sigarayı bırakabilirsiniz. Sigarayı bırakma konusunda kararlıysanız, ancak yardıma ihtiyacınız varsa Mora Terapi (Biorezonans)  metodundan destek alabilirsiniz. Mora Terapi (Biorezonans)metodu ağrısız, acısız, yan etkisi olmayan, sigara bırakma konusunda çoğunlukla tek seansta başarı sağlayabilen bir eğitim ve destekleyici tedavi metodudur. Her yaştan sigara bağımlıları için kullanılabilir. Vücudun enerji dengesini sağlama, hücresel stresi temizleme, nikotinin biofiziksel izlerini silme anlamında hastayı destekler ve sigarayı bırakmasına yardımcı olur.

Sigarayı bırakmayı kolaylaştıran  bu yöntem

Mora Terapi (Biorezonans) ile sigara bırakma terapisi sonrasında vücut nikotini unutmaktadır. Terapinin hemen sonrasında eski alışkanlıkla kişi sigara içmeye kalksa bile vücut sigara dumanından rahatsız olmaya başlar ve kişi sigaradan aldığı tadı ve keyfi alamamaya başlar. Sigara içmek anlamını yitirir ve kişide bulunan fiziksel istek ortadan kalkar.

Mora Terapi (Biorezonans ) ile sigarayı bırakmak, sigara içme isteğini azaltarak, tek seansta sigaranın bırakılabilmesine yardımcı olur.  Biorezonans makinesi ile yapılan terapi için genelde bir seans yeterlidir.  Biorezonans sigara bırakma seansı için rezonans makinesi ile yapılan terapide vücudun yeni duruma uyumu açısından ilk 72 saat çok önemlidir. Sigaraya karşı direnç gösterilen bu süre en riskli zamandırFakat bu sürede şiddetli sigara isteğinin oluşması beklenmez.
Terapiler, kalp pili bulunanlar ve hamileler dışında herkese uygulanır. İnanılmaz sonuçları ve rezonans seanslarındaki başarı oranları ile ezber bozan sonuçlara imza atan bu yöntem yüz binlerce kişiye bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu, olmaya da devam ediyor.

Mora Terapi (Biorezonans), genel olarak nikotin bağımlılığı arttıkça etkinliğin artacağını söyleyebiliriz. Uzun yıllardır sigara kullanan kişilerde, ya da fiziksel bağımlılığın fazla olduğu durumlarda sigara bırakma terapilerinin etkinliğinin daha yüksek olduğunu görüyoruz
Biorezonans ile sigarayı bırakma terapisinin etkisi vücut ne kadar kirli ise o kadar yüksek olacaktır. Yeter ki seansın sonrasında yeterince su içilerek, temizlenebilmesi için vücut desteklensin

Mora Terapi (Biorezonans) ile sigara bırakma terapilerinin bir diğer belirgin etkisi ise stres düzeyinin azaltmasıdır.

Mora Terapi (Biorezonans) ile sigara bırakma terapilerinde genellikle 3 günlük bir adaptasyon süresi gereklidir. Yani 3 günden sonra kişide fiziksel bir nikotin talebi olmaması beklenir. Bu sebepten nikotin krizleri yaşanmaz.