Özel Fizyorad Fizik Tedavi Tıp Merkezi
  • Telefon : +90 258 264 03 04
  • E-Mail : info@fizyorad.com
Özel Fizyorad Fizik Tedavi Tıp Merkezi
ANLAŞMALIYIZ...

Özel Fizyorad Fizik Tedavi Tıp Merkezi

Sigara'dan kurtulabilirim

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile sigaradan nasıl kurtulabilinir?
Mora cihazlarıyla yapılan işlem, içtiğiniz sigaradan alınan elektromanyetik titreşimlerin vücuttan silinmesi işlemidir. Mora cihazları bu işlemi, kişinin içtiği son sigaradan aldığı frekans bilgisini vücuda ters çevirip vermesiyle yapar. Bu da ayna görüntüsünde, yani birbirinin tersi olan iki itreşimin birbirini yok edeceği bilgisiyle örtüşmektedir. Dolayısıyla Mora cihazlarıyla yapılan terapi, bağımlılık yapan maddenin vücuttan atılmasına ve o maddeye karşı ilginin belirgin biçimde azalmasına neden olur.
Mora cihazlarıyla yapılan terapinin hemen sonrasında sigara içme isteği kalıcı olarak azalır. Terapi sonrası, sigara eskisi gibi zevk vermez hale gelir. Yapılan işlem, bir yandan da tütünün içerisinde bulunan ve vücutta birikmiş olan zehirli ve toksik maddelerin vücuttan hızla atılmasını sağlar. Mora cihazlarıyla yapılan bu işlem, sigarayı bırakmak için iyi bir destektir.

Seansın başarılı olabilmesi için, kişinin seans öncesi hazırlıklarını tam ve eksiksiz yapması, seans sonrasında uzman Mora Terapistleri ve doktorların verdiği kurallara harfiyen uyması, terapinin etkinliği açısından çok önemlidir. Ayrıca kişinin sigarayı bırakmaya hazır olması da terapinin başarı oranlarını çok yükseklere çıkarmaktadır. 

Sigaradan kurtulmak için genellikle tek seans yeterlidir. Kişinin zorlandığı durumlarda destek terapisi uygulanır. Ayrıca Mora cihazlarıyla yapılan Renk Terapisi de destek veya ana seans sırasında kullanıldığında başarı ve etkinlik oranı çok artmaktadır. Kimi  merkezlerde Mora cihazlarıyla yapılan Sigaradan Kurtulma seansı öncesinde uygulanan S. Tuning Terapisi, kişiyi sakinleştirerek elektromanyetik bilgi temizliğini kolaylaştırmakta ve böylelikle terapiyi daha etkin ve başarılı hale getirmektedir.

Mora cihazlarıyla yapılan sigaradan kurtulma seansında neler olur?
Mora cihazlarıyla yapılan Sigaradan Kurtulma seansında kişinin içtiği sigara veya sigaraların elektromanyetik frekans bilgisi kullanıldığından, seans öncesinde kişiden iki adet sigarayı yarım olarak içip, özel cam tüplere koyması istenir. Ayrıca, kişi, bağımlılık durumu ve anamnezi alınmak üzere hazırlanmış hasta formunu doldurur. Akabinde, kişi, Mora cihazıyla yapılacak terapinin uygulanacağı özel odaya alınır, rahat bir koltuğa oturtulur. Mora cihazının elektrotları uygun şekilde kişinin vücuduna bağlanır. Özel cam tüplere konulan sigara örnekleri de cihazın ilgili bölümlerine yerleştirilir. Mora cihazlarını kullanan uzman terapistler veya doktorlar kişiyi seans ve sonrasıyla ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirirler. 

Mora cihazlarıyla yapılan Sigaradan kurtulma seansı 50 dakika civarı sürer ve seans sırasında kişi genellikle hiçbir şey hissetmez sadece rahatlama, sakinlik ve uyku hali içerisinde olur. Genellikle, kişiler bu sürenin keyif içerisinde geçtiğinden bahsederler. Seans bitiminde kişiye terapinin devamını sağlamak üzere göbek deliğinin üç parmak altına frekans taşıma özelliğine sahip, özel alaşımdan hazırlanmış Mora Çipi takılır ve terapi frekanslarını barındıran homeopatik sıvı verilir. Seansın hemen sonrasında ise, seans sonrasında yapılacaklarla ilgili verilen sözel bilgiler kişiye yazılı olarak verilir ve kişi Mora Terapi Merkezinden ayrılır. 

Kişinin bu terapiye yanıtının nasıl olacağını, hemen terapi sonrasında, kişi Mora Terapi Merkezinden ayrılırken görmek mümkün değildir. Dolayısıyla Mora cihazlarıyla yapılan Sigaradan Kurtulma Seansı sonrasında kişinin izleminin iyi yapılması çok önemlidir. Kişinin sigaradan tam olarak kurtulduğuna emin oluncaya kadar Mora Terapi Merkezi ile kontağı devam eder ve kendisine gereken destekler verilir. Kişinin Mora Terapi Merkezine kendisi arandığı zaman tam, eksiksiz ve doğru geri bildirim vermesi ve Mora Terapi Merkezinden yardım alma isteği sürecin başarılı bir şekilde tamamlanmasında çok büyük bir öneme sahiptir.

Mora cihazlarıyla yapılan alkolden kurtulma terapisinden sonra neler olur?
Mora cihazlarıyla yapılan terapi seansları sonrasında genel olarak alkol isteğinin azalması ve kişinin alkol alışkanlığından vazgeçme sürecinin kolay olması gözlemlenir. Kişide içsem de olur, içmesem de hissi oluşur. Alkol almadığında mutsuz olma hali ortadan kalkar. Bu sürecin kolaylığı ve süresi, kişinin bağımlılığının düzeyine ve psikolojik ve ruhsal ihtiyaç durumuna göre değişir. Kişinin ve ailesinin konuya yaklaşımı, Mora cihazlarıyla terapi yapan uzmanlarla yapılan işbirliği, alkolden kurtulma konusundaki kararlılığı ve istekliliği, kendi kişisel durumuna göre aldığı ek destek Mora Renk, Mora Bach Çiçekleri ve S. Tuning terapileri sorunla ilgili kesin sonuca ulaşılmasını kolaylaştırır.